Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gran Canaria Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gran Canaria Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gran Canaria Letiště miniguide

Autopůjčovna Gran Canaria Letiště
Půjčovna Aut Gran Canaria Letiště

Gran Canaria Letiště (LPA) se nachází 18 km jižně od hlavního města Las Palmas. Existují autobusy mezi letištěm a Las Palmas de Gran Canaria. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby na Gran Canaria letiště jsou Auto Reisen, Avis, Cicar, Europcar, Hertz Evropa a Goldcar

Letiště na Gran Canaria je největší letiště na Kanárských ostrovech a 5. Největší letiště ve Španělsku po počtu cestujících.V roce 2009 navštívilo 9.155.670 Gran Canaria letiště. To je hlavní základnou pro letecké společnosti Binter Canarias a slouží více než 70 různých destinací.  Gran Canaria letiště má dobrý výběr barů, kaváren a restaurací a několik obchodů. Ostatní zařízení na letišti úřadu, internetová kavárna, banka, pošta, dětský koutek, kaple, dětské pokoje, konferenční místnosti, lékárna a zdravotní středisko. Nejsou žádné hotely na letišti.