Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Torremolinos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Torremolinos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Torremolinos miniguide

Autopůjčovna Torremolinos
Půjčovna Aut Torremolinos

Torremolinos se nachází na oblíbené pobřeží Costa del Sol na jižním pobřeží Španělska hraničit se Středozemním mořem.Město patří k provincii Malaga, a je to asi. 15 km do hlavního města provincie Malaga.Hranice do Portugalska se nachází asi 350 km západně od pobřežního města, zatímco kapitál země Madrid je. 550 km na sever.Počet obyvatel v Torremolinos v roce 2006 bylo jen něco málo přes 50 000

Torremolinos je převážně letovisko a byl jedním z prvních míst svého druhu na pobřeží Costa del Sol. Mnoho turistů dává přednost, aby zde jako tam jsou dlouhé pláže, palmy a zelené moře příležitostí pro vodní sporty v Torremolinos, a Malaga je město s vynikající nákupní možnosti. Největším lákadlem v Torremolinos Aqualand je tam, kde je 100 metrů vysoké skály, můžete skočit z, rafting v bazénu, vodní park pro děti a mnoho různých a někdy děsivé snímků.

Oficiální název letiště Malaga je Pablo Ruiz Picasso letiště a na letiště je asi 7 km severně od Torremolinos.