Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Malaga Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Malaga Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Malaga Letiště miniguide

Autopůjčovna Malaga Letiště
Půjčovna Aut Malaga Letiště

Malaga Airport (AGP), také známý jako Pablo Ruiz Picasso letiště se nachází 8 km jihozápadně od Malagy a 5 km severně od Torremolinos.Tam jsou oba vlaky a autobusy mezi letištěm a Malaga. Existuje 10 různých autopůjčovny na letišti, které se nachází v Terminálu 2 a 3: Národní Ates, Record, Sixt, Auriga, Lido Auta, Avis, Hertz, Solms, Goldcar Evropě a Europcar.

11.622.443 cestujících navštívil Malaga letiště v roce 2009, která je 4. Největší letiště ve Španělsku. To je hlavní základnou pro Andalus Lineas Aereas, Vueling a Ryanair. Z Málaga tam jsou cesty do 60 různých zemí a těsně pod 90 různých destinací. .Zbrusu nový Terminál 3 byl právě otevřen.

Malaga letiště má dobrý výběr jídel a nápojů prodejen a obchodů. Ostatní vybavení patří lékárna, banka, pošta, internet, lékařské centrum, výstavní prostory, cestování, konferenční a business centrum, VIP lounge a letecké muzeum. Neexistuje žádný hotel na letišti.