Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lanzarote Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lanzarote Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lanzarote Letiště miniguide

Autopůjčovna Lanzarote Letiště
Půjčovna Aut Lanzarote Letiště

Letiště Lanzarote (ACE) se nachází 5 km jižně od hlavního města Arricife na Lanzarote. Existují autobusy mezi letištěm a hlavním městem. Auta Reisen, Avis, Betacar, 5CAr, Cabrera Medina, Cicar, Felycar, Hertz a Payless jsou automobilové společnosti se nachází na letišti.

5.625.580 cestujících navštívil Lanzarote letiště v roce 2007. Tam je téměř 50 leteckých společností poskytujících služby na letiště a cestování na zhruba 52 různých destinací.  Lanzarote Letiště má splnění různých jídelní a nápojové míst a obchodů. Ostatní vybavení patří připojení k internetu, ATM, lékárny a cestovní kanceláře. V hotelu Beatriz Playa Sol a Lanzarote se nachází přímo u letiště. V roce 2002 otevřel muzeum letectví na letišti.