Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut El Ferrol

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve El Ferrol zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

El Ferrol miniguide

Autopůjčovna El Ferrol
Půjčovna Aut El Ferrol

Ferrol se španělské město se nachází v provincii La Coruna v severozápadním rohu Španělska. Město a provincie Galicie patří do oblasti sousedící s Atlantským oceánem. Přístav je jedním z nejdůležitějších námořních základen v zemi a průmysl je založen především na loděnice. Ferrol je rodištěm bývalého generála Francisca Franca, který byl nazýván „El caudillos“ a vyzval Ferrol El Ferrol del caudillos mezi lety 1939 a 1982. Počet obyvatel ve městě měří asi 80 000 (2007).

Při návštěvě Ferrol by měl v první řadě vidět přístavu, kde to může být někdy válečné lodě, jak je to přístavní město, které je nejvíce známý pro. Kromě toho, jeden by měl navštívit Námořní muzeum, umístěné v klubu námořní de Ferrol, kde jsou i tenisové kurty, golf, restaurace, taneční sály, bazény a další. Každý rok slavností se bude konat jako oslava Velikonoc a letní festival.

Nejbližší letiště je letiště Coruña, který se nachází asi 45 km jižně od Ferrol.