Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Murcia Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Murcia Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Murcia Letiště miniguide

Autopůjčovna Murcia Letiště
Půjčovna Aut Murcia Letiště

Murcia-San Javier Airport (MJV) se nachází 45 km jihovýchodně od Murcia a 3 km od San Javier. Existují autobusy z letiště do Murcia, ale to má jen pár odlety denně.Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti je Auriga Crown, Centauro, Goldcar aut, Avis, Europcar a Sol března  1.645.886 cestujících navštívil Murcia letiště v roce 2006. Tam je přímý přístup k asi 20 různých destinací v Evropě. Je to především nízkonákladové letecké společnosti EasyJet a jako Jet2.com kteří na toto letiště, a díky jim, že návštěva roste v posledních letech.  Rozsah obchodů, barů, kaváren a restaurací jsou omezeny na letišti Murcia. Poskytnuté zařízení jsou ATM a hřiště pro děti. Nejbližší hotel pod názvem Hotel se nachází 525 3,5 km od letiště.