Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Murcia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Murcia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Murcia miniguide

Autopůjčovna Murcia
Půjčovna Aut Murcia

Murcia se nachází na východním pobřeží Španělska v regionu se stejným názvem, přímo u řeky Segura.Město má 422.861 obyvatel (2007). Murcia byla založena v roce 825, a má mnoho historických budov a kostelů na odiv. Přestože Murica většinou žijí v oblasti cestovního ruchu, je to poměrně klidné městečko na dovolenou v. Ať už je sezóna nikdy nebudete zkušenosti masové turistiky ve městě. Největší turistickou atrakcí ve městě, který je také dominantou Murcia, je impozantní chrám Santa Maria.Byl postaven kolem 1400s, ale věž byla dokončena až 1792. Katedrála má směs několika stylů, včetně Gotiky, renesance a baroka.

Staré Město je také dobře stojí za návštěvu pro své půvabné úzké ulice. Ostatní památky jsou Salzillo muzeum s krásnými sochami a parku El Valle, který se nachází na kopci za střed.Pohled z vrcholu je neuvěřitelně krásná.

Existuje mnoho krásných písčitých pláží v regionu. Autem to trvá jen 30 min. řídit z Murcia do jedné z přímořských letovisek.

Nejbližší letiště je letiště Murcia San Javier, 45 km. jihovýchodně od centra města.

Letiště Alicante je také často používán turisty bude Murcia.Jízdy od Málaga Murcia je přibližně 1 hodina.