Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alicante Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alicante Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alicante Letiště miniguide

Autopůjčovna Alicante Letiště
Půjčovna Aut Alicante Letiště

Letiště Alicante (ALC) se nachází 9 km jihozápadně od Alicante.  Je to dobrá autobusová doprava mezi letištěm a Alicante. Existuje 10 různých autopůjčovny na letišti, jedná se o národní Ates, Record, Sixt, Auriga, Centauro, Avis, Hertz, Solms, Goldcar Evropě a Europcar.

9.139.607 cestující navštívit letiště v roce 2009, což je 6. nejzaměstnanější letiště ve Španělsku, podle počtu cestujících.To je hlavní základnou pro společnost Ryanair, která tvoří asi čtvrtinu osobní dopravy (2009) následoval easyJet. Letiště má dva terminály a terminál 3 bude dokončena v roce 2011.  Existuje několik barů, kaváren a restaurací na letiště v Alicante. To má tři různé duty-free obchodů a několik speciálních obchodů, které prodávají vše od hudby k šperků a sportovních potřeb. Ostatní vybavení patří lékárna, internet, lékařská pomoc a lékárny.