Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Valladolid

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Valladolid zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Valladolid miniguide

Autopůjčovna Valladolid
Půjčovna Aut Valladolid

Valladolid je centrálně umístěný v regionu Castilla y León na západě Španělska. Město je hlavním městem provincie Valladolid a nachází se nedaleko soutoku řek a Pisuerga Esgueva. Je to cca. 150 km na hranici s Portugalskem na západě a hlavní město Madrid, se nachází asi 200 km jižně od Valladolid.Na 900-Valladolid století byla malá vesnice a začal růst nad 1100s. Dnes obyvatel měřeno na více než 315 000 (2009).

Valladolid je staré město s historickou podobu, a ve starém městě je Plaza Mayor, obklopené krásnou stavby od středověku, vedle radnice. Některé z historických budov jsou nedokončené katedrály, která byla zahájena v 1500s a královský palác, který je také od roku 1500. Průzkumník Christopher Columbus zemřel v Valladolidu v roce 1506 a autor Miguel de Cervantes psal část Don Quijote zde. Oba jejich domy se dochovaly a jsou zde možnosti pro zpáteční let.

Valladolid letiště je cca. 10 km mimo centrum města.