Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Denia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Denia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Denia miniguide

Autopůjčovna Denia
Půjčovna Aut Denia

Denia je okouzlující přístavní město na okraji provincie Alicante ve Španělsku.

Plachetnice přístav svědčí o bohatství v malém městečku i přes nízký počet obyvatel téměř 40 000Dalším mezníkem, což potvrzuje prosperity hradu Castillo de Denia, který se tyčí vysoko na útesu s výhledem na město. Tam jsou také archeologické muzeum. Jako španělský pobřežního města lze nalézt zde kilometry písečných pláží s nekonečnou zásobu činností, vodní sporty. Potápění a rybaření je také populární v zátokách. Skalní útvary nabízejí příležitosti pro horolezectví, jízda na koni a na horském kole. V srdci města obchodů a restaurací na sebe a nabídky tvoří tradiční španělská jídla, jako jsou tapas a paella.

Během letních měsíců, samostatné okseløp v town“Toros en el března“což také znamená, kecy v moři. Je to rituál pro mladé lidi, kteří provozují v přední oksegalloppen a ven na moře.

Denia nemá místního letiště, ale nejbližší možnost je letět do Alicante s autobusovým spojením od tam.