Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cadiz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cadiz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cadiz miniguide

Autopůjčovna Cadiz
Půjčovna Aut Cadiz

Cadiz se nachází v oblasti Andalusie na pobřeží Costa de la Luz, Cádiz. Hlavním městem provincie Cádiz a jednotky mají také asi 300   000 Kč.Cádiz je půvabné přístavní město s historií sahající přes 3000 let. Historické budovy šepot jejich příběhy, jak jeden je chůze a navštívit kláštery, pevnosti, nebo katedrála, postavená na 116 rok. Struktury města je hustá síť úzkých uliček a náměstí, kde si můžete vychutnat lahodné pochoutky španělské nebo nakupovat na trzích. V západní přístavu La Caleta, jeden může těšit levné jídlo a pozoroval, jak staré pevnosti a sůl vánky rozcuchané vlasy. Nábřeží je ideální pro klidné procházky ven na molo, a vy můžete zabít pár hodin slunečního svitu na malé jemné písečné pláže v okolí.

Je to nejpřirozenější na pokles ve Španělsku, pokud jste v Andalusii v Seville a Cordoba.

Letiště Cadiz (CDZ) se nachází ve městě.