Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tenerife Letiště North

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tenerife Letiště Nord zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tenerife Letiště North miniguide

Autopůjčovna Tenerife Letiště Nord
Půjčovna Aut Tenerife Letiště Nord

Letiště Tenerife North (TFN), dříve známý jako Los Rodeos letiště je 11 km od Santa Cruz. Je to dobrá autobusová doprava mezi letištěm a Santa Cruz. K dispozici je 5 různých autopůjčovny na letišti, tam jsou Auto Reisen, Avis, Cicar, Europcar a Hertz. 4.125.131 cestujících navštívil letiště Tenerife Norte v roce 2007, která je menší ze dvou letišť na ostrově Tenerife. Letiště slouží 16 různých destinací, především v rámciŠpanělska. Letiště Tenerife North je známý pro nejhorší letecká katastrofa, která kdy v historii stalo. V roce 1977, se srazil KLM Boeing 747 a 587 osob bylo zabito.  Letiště Tenerife North nabízí 5 různých barů a kaváren. To má několik obchodů, některé z nich prodávat řemeslné výrobky a další speciální výrobky z Kanárských ostrovů.Ostatní vybavení patří lékárna, VIP salonek, ATM a první pomoc.