Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tenerife Letiště South

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tenerife Letiště Sør zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tenerife Letiště South miniguide

Autopůjčovna Tenerife Letiště Sør
Půjčovna Aut Tenerife Letiště Sør

Tenerife letiště jižní Tenerife, také známý jako Tenerife South-Reina Sofia Airport (TFS), který se nachází 60 km jižně od Santa Cruz ve městě Granadilla de Abona.Je možné cestovat autobusem mezi letištěm a Santa Cruz a na dalších místech na ostrově. Existuje 6 různých autopůjčovny na letišti, tam jsou Auto Reisen, Avis, Cicar, Europcar, Hertz a Goldcar Evropě.  V roce 2009, 7.108.073 lidí navštívilo na jihu Tenerife letiště je jedním ze dvou letišť na ostrově Tenerife, kde Tenerife Airport South je nejméně z nich. Tam jsou dobré autobusové spojení mezi dvěma letišti. Od letiště Tenerife jih mohou letět na zhruba 60 různých destinací v Evropě.  Letiště Tenerife jih má dobrý výběr obchodů, včetně duty-free shopu, stejně jako kavárny, bary a restaurace. Letiště může rovněž poskytovat cestovní, kaple, lékárna, zdravotní středisko, banka, pošta, obchodní centrum a VIP salonek. Neexistují žádné hotely na letišti, ale jeden z hotelů v blízkosti hotelu Vincci Tenerife Golfu.