Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Soria

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Soria zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Soria miniguide

Autopůjčovna Soria
Půjčovna Aut Soria

Soria je centrálně umístěný v severní části Španělska a je hlavní město provincie se stejným názvem.Město a provincie patří do regionu Castilla y León, Soria, se nachází těsně na východ od kraje, na březích řeky Duero. Je to asi 450 km do města Barcelona a Středozemním mořem na východě a ca. 360 km na portugalskou hranici na západě.Populace Soria byl kolem 40 000 v roce 2008.

Soria je krásné město s řadou historických budov, včetně radnice z roku 1500, která stojí na hlavním náměstí. Mnoho ze starých budov, kostely a kláštery, jako klášter Santa Clara z 1200s a kostel Santo Domingo z 1100s. Staré Město je půvabné oblasti s vynikající polohu na řece Duero. Jen mimo města leží zbytky starověkého Numantia, a Museo Numantino je archeologické muzeum, které stanoví závěry z tohoto města.

Nejbližší letiště je Logroño-Agoncillo letiště, které se nachází cca. 120 km severně od Soria.