Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Reus

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Reus zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Reus miniguide

Autopůjčovna Reus
Půjčovna Aut Reus

Reus patří k provincii Tarragona v Katalánsku. Město se nachází v severovýchodní části Španělska, a to je asi 14 km od hlavního města provincie Tarragona, která se nachází v blízkosti pobřeží Středozemního moře. Město Barcelona je asi 100 km severovýchodně od Reus, v roce 2009 a počet obyvatel Reus měřeno na více než 105 000To je také rodné město slavného architekta Antoni Gaudí.

Reus je známo, že leží v oblasti s velkým vína a lihovin, a že mnoho stádo tady, protože horolezectví. Jak Reus je narození město Gaudího, jeden může najít atrakcí, jako Gaudi centrum, kde máte možnost nahlédnout do práce architekta. The Gaudí cesta je cesta, kde jeden navštíví dům se narodil a kostel, kde byl pokřtěn. Pro muzea, tam je archeologické a historické muzeum, a existuje mnoho festivalů po celý rok.

Reus letiště je přibližně 5 km jihovýchodně od města.