Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Albacete

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Albacete zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Albacete miniguide

Albacete
Půjčovna Aut Albacete

Albacete je španělské město, které je hlavní město provincie se stejným názvem. Město se nachází v jižní části Španělska, a to je přibližně 190 km od pobřeží Středozemního moře a na východě.Valencia je asi. 135 km severovýchodně od Albacete, přičemž kapitál země Madrid je něco málo přes 250 km v severozápadním směru.V roce 2007 tam bylo přibližně 160 000 obyvatel v Albacete.

Poprvé se objevil ve městě zdrojů, byl v roce 1269, kdy Albacete byla malá vesnice. Dnes si můžete bloudit přes středověké město a vidět historické budovy, jako je gotický chrám San Juan Bautista. Nechť Encarnatión kláštera se datuje do roku 1500 a dnes slouží kulturním centrem. V dřívějších dobách bylo město známé pro výrobu kováře zboží lze zakoupit v obchodech se suvenýry a Městské muzeum Making Nůž je věnována historii výroby nože Albacete.

Albacete Letiště se nachází asi 8 km mimo město. Na letišti začala pravidelné lety v roce 2003 a nabízí lety do Barcelony.