Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Huelva

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Huelva zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Huelva miniguide

Autopůjčovna Huelva
Půjčovna Aut Huelva

Huelva je hlavním městem provincie Huelva, která patří do oblasti Andalusie. Město se nachází v jihozápadním rohu Španělska a nachází se na východním břehu řeky Odiel, těsně nad místo, kde to se připojí k řece Tinto.Tam je asi 55 km na hranici s Portugalskem na západě a ca. 20 km na pobřeží Atlantského oceánu na jihu. Město má významný přístav, ze kterého vyváženého zboží rudy a ryby. Populace byla na téměř 150 000 v roce 2008.

Huelva byl obýván jak Féničané a Římané, a jednu ze zbývajících zříceniny jsou římského akvaduktu, který stále bere voda. Historické budovy jsou církve Sanctuario de Nuestra Señora de la Cinta od 1400-století Iglesia de la Concepción od 1500s. Kryštof Kolumbus cestoval z této oblasti v roce 1492 a památník a další weby věnované slavný badatel. Museo de Huelva je historické muzeum sídlí v moderní budově.

San Pablo Letiště se nachází asi 100 km severovýchodně od Huelva.