Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Elche

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Elche zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Elche miniguide

Autopůjčovna Elche
Půjčovna Aut Elche

Elche se nachází v jihovýchodní Španělsku, asi 20 km západně od Středozemního moře.Město se nachází v provincii Alicante, které patří do oblasti Valencie, a to je asi 25 km do města a letoviska Alicante. Od Elche zboží přepravila dat, palmy výrobky, obuv, olivový olej a mýdlo, a v roce 2008 populace byla měřena přibližně na 210 000

Elche je známo, že je obklopen pouze daddelpalmeskog v Evropě, která byla postavena Araby za více než 1000 lety. Les se skládá z více než 200 000 palmami, a vzhledem k jedinečné lesní porosty Elche na seznamu světového dědictví UNESCO. Altamira Zámek je zámek postavený v 1100 – a 1200 a je teď domov pro Elche archeologie a historické muzeum. V srpnu každý rok uspořádán a slavil drama Tajemství Elche byl vypsán od 1400s a se dědí z otce na syna.

Letiště Alicante je 6. nejzaměstnanější letiště ve Španělsku a se nachází cca. 13 km mimo Elche.