Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jerez Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jerez Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jerez Letiště miniguide

Autopůjčovna Jerez Letiště
Půjčovna Aut Jerez Letiště

Jerez letiště, také známý jako La Parra letiště, která se nachází 8 km jihovýchodně od Jerez de la Frontera. Vzdálenost do Sevilly je 80 km a 45,5 km Cadiz. Existují autobusy mezi letištěm a Jerez de la Frontera. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti je AurigaCrown Autopůjčovny, Goldcar aut, Avis, Europcar, Hertz a National Ates. Asi 1,3 milionu cestujících navštívil letiště v roce 2008. Přibližně 35 procent z cest je domácí, ale letiště je obzvláště dobře-navštívil Němci a Angličané. Jerez letiště slouží 14 různých destinací.  Jerez letiště má kavárna a dva obchody, kdy jeden z nich je bez daně. Ostatní vybavení patří první pomoci, dětské / rodinné pokoje a zasedací místnosti. Nejbližší hotel je hotel Guadatele.