Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jerez

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jerez zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jerez miniguide

Autopůjčovna Jerez
Půjčovna Aut Jerez

Jerez de la Frontera, Cádiz provincie patří nachází v jihozápadní části Španělska. Město se nachází asi 15 km ve vnitrozemí, a to trvá cca. 40 minut jízdy do hlavního města provincie Cádiz, který se nachází na poloostrově v Atlantiku.To trvá asi 2 hodiny jízdy na hranici mezi Španělskem a Portugalskem, a počet obyvatel se pohybuje okolo 200 000 (2008).

Jerez de la Frontera je velmi známý pro výrobu sherry, a to je obviňoval, že toto víno lze označit jedině za sherry, pokud je vyroben zde. Existují příležitosti pro sherry-dělat ve městě a každé léto, která se konala mezinárodní výstava vín Noble, vinobraní. Tato oblast je také slavný pro chov koní s španělštině, arabštině a angličtině krev, a to drželo koňský trh v květnu. Alcázar je maurská pevnost od 1000, zatímco Atalaya Sledujte Muzeum má největší sbírku hodiny v Evropě.

Jerez letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 8 km mimo město.