Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Castellon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Castellon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Castellon miniguide

Autopůjčovna Castellon
Půjčovna Aut Castellon

Castellon je španělská provincie, která se táhne přes 112 km podél Středozemního moře ve Španělsku. Pobyt 140   000 lidí se někdy-rostoucí čísla.Castellon nabízí většinu přírodních spokojený turista s několika turistických tras a horských oblastech. Město má svou historii zpátky do středověkých časů a ve staré části je odpočívá mnoho historických budov z období renesance a gotického původu. Město je plné zákoutí katedrál a paláců. Nenechte si ujít El Fadri, 58 metrů vysoká zvonice z 1500 a Santa Maria katedrály.

Pro dobrodružné, Castellón nabízí nejvíce ve sportu aktivně éter jako jachting, windsurfing, potápění, jízda na koni a na kole. Tam jsou také dvě golfová hřiště ve městě.

Orange stromy rostou podél pěších ulic a zve příjemné procházky ve městě, zatímco otevřené čtverce může opravdu dát, že dovolenou pocit smlouvání na trzích.

Nejbližší letiště je v Valencia (VLC), ale můžete také letět do Barcelona (BCN) a Reus (REU).