Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Marbella

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Marbella zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Marbella miniguide

Autopůjčovna Marbella
Půjčovna Aut Marbella

arbella je španělské město na pobřeží Costa del Sol v provincii Malaga. 135 000 lidí žije v Marbella a má všechny ingredience, které charakterizují město, ale to je město, které je více známý jako celebrity a bohatí na město.To vyzařuje pozlátko a půvab všech peněz a Costa del Sol je možná nejvíce luksusiøse určení.

Golden Mile je úsek luxusní jachty a exkluzivní restaurací a hotelů, ale Marbella je více než jen diamantů, které svítí ze zápěstí celebrity opálený. Město je léčit, je zachovalý staré město, které má jen málo důkazů o cestovním ruchu. Orange náměstí (Placa de los Naranjos) je útulný prostor s náměstí a kavárny. Nedaleko je kostel Iglesia de Nostra Señora de la Encarnacion od 1500 s muzeem Grabado jako soused.  Pro firmy touží lidé mohou nabídnout Marbella rušný noční život s bary otevřené až do svítání.

Nejbližší letiště je v Malafa s autobusovou dopravou do Marbella.