Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tarragona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tarragona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tarragona miniguide

Autopůjčovna Tarragona
Půjčovna Aut Tarragona

Tarragona je hlavním městem provincie stejného jména, který se nachází v severovýchodní Španělsko a patří do oblasti Katalánska.Města je přístavní město na pobřeží Středozemního moře, z nichž vývozu zemědělských produktů. Populární město Barcelona je pouhých 100 km severně od Tarragona, zatímco kapitál země Madrid se nachází 550 km západně od pobřeží Středozemního moře.Tarragona se nachází na břehu řeky Francoli a má populace cca. 155000 (2009).

Jako většina míst podél Costa Dorada je také Terragona vynikající resort s teplým klimatem a dlouhé pláže. Navíc, tam je hodně historie a kultury v oblasti, a jeden může ještě vidět 35 km dlouhý akvadukt a římské ruiny, které jsou uvedeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Port Aventura je jedním z největších evropských zábavních parků, se nachází cca. 12 km jižně od města. Každý rok festivaly jako slavný Tarragona Mezinárodní Dixieland festival.

Reus letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 10 km mimo centrum města.