Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Toledo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Toledo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Toledo miniguide

Autopůjčovna Toledo
Půjčovna Aut Toledo

Toledo je hlavním městem provincie Toledo a regionu Castilla-La Mancha. Ve městě se nachází na útesu a je obklopen ze tří stran řekou Tajo. Je to cca. 90 km do hlavního města Madridu, zatímco hranice s Portugalskem se nachází téměř 300 km.Toledo bylo důležitým správním centrem v římských dobách a v roce 2008, populace okolo 80 000

Toledo bylo Španělska kapitál 1085 – 1562 a historické čtvrti je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.Půvabné staré město s jeho likvidací, úzkými uličkami se nachází na okraji útesu, a zde je možné vidět mnoho starověkých míst. Alcázar je opevnění, který byl postaven na kopci nad městem asi 1000 lety a gotická katedrála byla postavena v letech 1200 – 1400 a je. Tam je mnoho muzeí v Toledu, včetně muzea El Greco, kde se španělský umělec žil.

Madrid-Barajas letiště je v Evropě 4 nejzaměstnanější letiště je cca. 100 km severně od Toleda.