Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vigo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vigo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vigo miniguide

Autopůjčovna Vigo
Půjčovna Aut Vigo

Vigo se nachází úplně na západ od Španělska a hraničí s Atlantským oceánem.Město patří k provincii Pontevedra a je to jen 30 km řeky Minho, která vyznačuje hranici mezi severní hranici Portugalska a Španělska. Vigo má velmi dobrý přístav, který je jedním z nejaktivnějších, av roce 2008 populace byla odhadována na téměř 300 000

Starého města Vigo má strmé ulice a volal Casco Vello, zatímco novější okresu se vyznačuje širokými ulicemi a moderních budov. Starého hradu Castillo del Castro byl postaven v 1600s a sedí na kopci nad starým městem. Navíc, tam je několik kostelů, které přežily staletí, včetně Iglesia de Santa Maria Castelo a Iglesia de Santiago de Bembrive oba který sahá až do 1100s. Z muzea je možné navštívit historické muzeum a muzeum umění. Jen mimo centrum města můžete najít lákavé pláže, které čerpají stále více turistů v létě.

Vigo Peinador letiště je cca. 8 km od města.