Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut La Gomera

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve La Gomera zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

La Gomera miniguide

Autopůjčovna La Gomera
Půjčovna Aut La Gomera

La Gomera se nachází západně od Tenerife a je jedním z nejméně obydlených z Kanárských ostrovů, pouze 23 000 obyvatel (2008).Není bez důvodu, že tento ostrov byl nicknamed“Tranquility Island.“ La Gomera je dobrá volba pro ty, kteří viděli jejich vyplnit strany a masové turistiky, které trápí na sousední ostrovy. Zde můžeme obdivovat nedotčené přírody pro volný čas. Zejména různé terénu z hluboká údolí s příkrými útesy láká turisty z celého světa.

Jedním z vrcholů ostrova je národní park Grajonay, hustě zarostlých lesních uvedeny v troskle okolí. La Laguna Grande je oblíbené výletní oblast v dolní části sopečného kráteru.

Tam je místní letiště v La Gomera, La Gomera letiště, v blízkosti malé vesničce, která má Alejero vnitrostátní lety do Gran Ganaria a Tenerife.Většina z nich přichází lodí na ostrov hlavního města San Sebastian z Tenerife.