Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut La Gomera Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve La Gomera Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

La Gomera Letiště miniguide

Autopůjčovna La Gomera Letiště
Půjčovna Aut La Gomera Letiště

La Gomera Airport (GMZ) je malé letiště se nachází 34 km jižně od hlavního města San Sebastián de la Gomera. Je zde autobusová doprava mezi letištěm a San Sebastian de la Gomera. Autopůjčovna společnosti, které jsou přítomny jsou Avis, Europcar a Cicar.

V roce 2009, 34.609 cestujících navštívil La Gomera letiště. Je tak malá, že není možné umístit trysky z Evropy. Dvakrát každý den chodí do lehkých letadel od společnosti Binter Canarias Gran Canaria a Tenerife. Důvodem, proč je to tak daleko od hlavního města je s ohledem na národní park Garajonay, plus tam jsou hodně mlhy v severní části letiště. La Gomera letiště je relativně nový a byl otevřen v roce 1999.  La Gomera letiště má kavárna a prodejna.