Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santander

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santander zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santander miniguide

Autopůjčovna Santander
Půjčovna Aut Santander

Santander je hlavní město provincie Kantabrie a regionu s populací, která byla naměřena na více než 180 000 v roce 2009. Santander se nachází na severním pobřeží v západní části Španělska hraničí s Biskajský záliv. Portu je rybářský přístav a vývozní přístav, kde se zboží přepravovat jako uhlí, vína a pšenice. Je to asi 450 km od hlavního města Madridu na jihu a na něco málo přes 200 km k francouzským hranicím na východě.

Santander je letovisko s jemnými plážemi a mnoho zajímavostí. Magdalena poloostrova je vynikajícím místem pro strávení den. Zde jsou krásné pláže, malé zoo s tučňáky, skanzen a bývalý královský letní palác. V centru můžete zažít muzeí, jako například Muzeum umění, Muzeum výtvarného umění a kasino. Staré Město bylo téměř úplně zničen velký požár v roce 1941, ale to je ještě možné vidět historické budovy jako obnovené katedrály od 1200s.

Santander letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 7 km mimo centrum města.