Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Caceres

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Caceres zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Caceres miniguide

Autopůjčovna Caceres
Půjčovna Aut Caceres

Cáceres je hlavním městem provincie Cáceres, které patří Estremadura regionu. Město je centrálně umístěný v západní části Španělska, a jeho populace je kolem 90.000 (2008).Je to asi 100 km na hranici s Portugalskem na západě a 300 km od hlavního města Madridu na severovýchodu.Cáceres byla založena pod názvem Castra Caecilia Římany v roce 74 př. nl Kr. a byl podmanil si Moors pro 700 je.

Města architektura se vyznačuje dlouhou historii a různé pravidlo, a oblast je staré město je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO. Historické město má středověké pocit a je obklopen starých městských hradeb z roku oba římské doby a období Moors. Tady můžete vidět kostelů a klášterů se datuje k 1200 a historických paláců a věže. Můžete také navštívit různá muzea, a vychutnat si hudební festivaly, oslavy Velikonoc a karneval.

Badajoz Letiště se nachází asi 100 km jižně od Cáceres.