Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Granada

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Granada zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Granada miniguide

Granada
Půjčovna Aut Granada

Granada je hlavním městem provincie stejného jména a je centrálně umístěný v jižní části Španělska. Město a provincie se nachází v regionu Andalusie a soutoku dvou řek, Darro a Genil. Granada leží na úpatí pohoří Sierra Nevada a průmyslového zboží, jako je mýdlo, alkohol a textil. To trvá asi hodinu jízdy na pobřeží na jihu, av roce 2007 populace byla odhadována na cca. 240 000.

Pravděpodobně nejslavnější atrakcí a dominantou je Alhambra v Granadě, která je velká a krásná maurská pevnost, a královská rezidence který se tyčí nad městem.Stavba byla postavena v roce 1200 – a 1300 a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve stěnách jsou atrakce, jako je historické muzeum a krásné zahrady.V opačném případě byste měli navštívit katedrálu, která byla postavena v letech 1523 a 1703 a staré město s jeho arabský charakter.

Federico García Lorca Letiště se nachází cca. 15 km západně od Granada.