Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mallorca Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mallorca Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mallorca Letiště miniguide

Autopůjčovna Mallorca Letiště
Půjčovna Aut Mallorca Letiště

Palma de Mallorca na letiště, také známý jako Son Sant Joan letiště Aeropuerto de nebo Son Sant Joan (PMI) se nachází 8 km východně od hlavního města Palma de Mallorca. Existují autobusy mezi letištěm a Palma de Mallorca. Existuje 8 různých autopůjčovny na letišti. Je to národní Ates, Record, Sixt, Auriga Crown, Avis, Hertz a Europcar Goldcar Evropě.  21.203.028 cestujících navštívil Mallorca na letiště v roce 2009, to je 3. Největší letiště ve Španělsku po Madridu a Barcelony. To je hlavní rozbočovač pro Air Berlin, Air Europa a Iberworld. Mallorca na letiště slouží těsně pod 100 destinací.  Je to velmi dobrý výběr jídelní a nápojové místech v Mallorca na letiště, některé z nich jsou otevřené dny. Tam je také několik obchodů, které prodávají vše od módy na různé místní produkty a duty-free shopu. Zařízení na letišti patří VIP salonek, konferenční místnosti, lékárna, dětský koutek, první pomoc, lékárny, banka, pošta a cestovní kanceláře.