Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Isla Canela

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Isla Canela zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Isla Canela miniguide

Isla Canela
Půjčovna Aut Isla Canela

Isla Canela je poloostrov, který patří k provincii Huelva a vyčnívající do Atlantského oceánu. Poloostrov se nachází v jihozápadním rohu země a je umístěn na východním břehu řeky Guadiana, která je na hranici mezi Španělskem a Portugalskem. Guadiana vlévá do Atlantského oceánu, jen kousek Isla Canela. Nejbližší město Ayamonte se nachází cca. 6 km na sever a má populaci asi 18 000 (2005).

Isla Canela je letovisko s celkem 7 km dlouhá pláž a hotely. Místo je stále více a více populární pro turisty soltørste, a zde jsou možnosti pro plážové a vodní aktivity jako je volejbal a windsurfing. Isla Canela je skvělé jak pro rodiny a jiné, a uprostřed mezi Ayamonte a poloostrov je 18-jamkové golfové hřiště s golfovými hřišti.

Chcete-li dostat na Isla Canela můžete letět buď Seville letiště, která se nachází cca. 160 km severovýchodně od poloostrova, nebo přes hranice a podívejte se naletiště Faro v Portugalsku, asi 50 mil daleko.