Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Almeria

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Almeria zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Almeria miniguide

Almeria
Půjčovna Aut Almeria

Almeria je hlavním městem provincie stejného jména a patří do oblasti Andalusie. Město se nachází v Španělsku southeastern rohu a je důležitý přístavní město na pobřeží Středozemního moře, kde je vyvážené komodity, jako jsou hrozny a jiné plody.Tam je asi 200 km Malagy na západě a ca. 550 km do země kapitál Madridu na severu.Populace v Almería byla měřena přibližně na 180 000 v roce 2008.

Almeria je oblíbené prázdninové letovisko a nabízí dobré klima a zelené moře. Ruiny pevnosti Alcazaba byla postavena v 1200s a historické muzeum Almeria muzea, patří mezi památky, které představují v oblasti historie. Dříve žili lidé v jeskyních, které můžete navštívit, z nichž některé byly obydlené cca. 3000 let. Spuštěním asi 20 km na západ, dojdete k Roquetas de Mar a akvárium, kde si můžete i vidět a cítit život pod mořem.

Almeria letiště je mezinárodní letiště se nachází asi 10 km mimo centrum města.