Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lerida

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lerida zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lerida miniguide

Autopůjčovna Lerida
Půjčovna Aut Lerida

Lérida často volal Lleida je hlavním městem provincie Lérida. Ve městě se nachází na břehu řeky Serge severovýchodní Španělsko. Lérida je. 180 km západně od města Barcelony, a asi 115 km od pobřeží Středozemního moře na jihovýchodě.Lérida je 7. největší město v Katalánsku s počtem obyvatel cca. 135000 (2009). To je také jeden z národa je nejstarší města, která byla založena kolem roku 300 př.nl Kr.

Je ještě možné vidět ruiny starobylé hradby římské a římské stavby. Seu Vella katedrála nebo Lérida hrad je slavný orientační bod a krásnou katedrálu, která se tyčí nad městem na malém kopci. Katedrála byla zahájena v 1200s a zvonice byla dokončena v 1400s. Muzeum Lérida je historické muzeum a Roda Roda je muzeum automobilů a motocyklů. Uspořádala několik festivalů ve městě, včetně karneval, velikonoční oslavy, maifestival a podzimní festival.

Lleida-Alguaire letiště se otevřelo v roce 2010 a nachází se asi 15 km mimo Lérida.