Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Menorca

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Menorca zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Menorca miniguide

Autopůjčovna Menorca
Půjčovna Aut Menorca

Baleárské ostrovy souostroví ve Středomoří již několik let jedním z nejoblíbenějších španělských turistických oblastech. Mallorca a Ibiza je pravděpodobně nejznámější ostrovy, ale Menorca není o nic méně atraktivní. Tam byla osada od prehistorických dob, a stopy tohoto může ještě být viděn v rozsáhlé sbírky megalitických památek z doby kamenné a doby bronzové – jeden z velkých turistických atrakcí na ostrově.

Menorca má také pohnutou historii. Tam byl základ pro piráty, a že Arabové a Britové ovládli oblast v každém období. Dnes Menorca klidné místo, které odvodí jeho příjmy především z mnoha turistů, kteří sem přicházejí.

Většina lidí se zkušeností Menorca jako méně ovlivněna masovou turistikou a stresu než Mallorca a Ibiza. Zde je také krásné horské oblasti mimo budovy, kde můžete získat pocit nedotčené přírody. Jinak je to samozřejmě krásné pláže na několika místech podél pobřeží. Menorca má kolem 80.000 obyvatel. Mnozí z nich žijí buď v hlavním městě Mahon a druhé největší město Ciutadella.

Mao Letiště Letiště se nachází jihozápadně od Mahon