Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Menorca Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Menorca Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Menorca Letiště miniguide

Autopůjčovna Menorca Letiště
Půjčovna Aut Menorca Letiště

Menorca letiště, také volal Mahón Airport (MAH), který se nachází 5 km jihozápadně od hlavního města Mahón. Je zde autobusová doprava mezi letištěm a Mahón, 5 půjčovny nabízí své služby na letišti, jsou Solms, Národní Ates, Avis, Europcar a Hertz. V roce 2009, 2.433.672 cestující návštěvě letiště. Od letiště Menorca se nachází 10 pravidelných linkách, zejména do jiných destinací v Španělsku, a nespočet charterových letů. Existuje několik barů, kaváren a restaurací v Menorca letiště. Letiště má duty-free obchodů a několik speciálních prodejnách řemesla, šperky a sladkosti. Ostatní vybavení patří ATM, lékárny a cestovní kanceláře. Neexistuje žádný konferenci na letišti, v hotelu Capri v Mahón je konferenční centrum.