Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Terrassa

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Terrassa zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Terrassa miniguide

Autopůjčovna Terrassa
Půjčovna Aut Terrassa

Terrassa patří k provincii Barcelona a nachází se na severovýchodě Španělska. Nejrychlejší způsob, jak na pobřeží, a to je lákavé Středomoří, je Badalona, který se nachází asi 30 km jihovýchodně od Terrassa. Populární město Barcelona se nachází 35 km jihovýchodně od Terrassa, zatímco hranice s Francií na severu je najít asi 150 km.V roce 2009, populace Terrassa měřeno na cca. 210 000.

Terrassa existoval jako město již od římských dob a byla založena pod názvem Egara mezi roky 69 a 79 před naším letopočtem. Město pečuje o dědictví, a staré město má středověký ráz a historické budovy. V roce 2005 odkryli pozůstatky naznačuje, že oblast byla osídlena téměř před milionem let, dělat to jeden z nejstarších v Evropě.Terrassa je už dlouho lídrem v oblasti textilní výroby a textilního muzea je věnována právě to.

Barcelona letiště, které oficiálně se nazývá El Prat letiště je cca. 40 km mimo Terrassa.