Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sabadell

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sabadell zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sabadell miniguide

Autopůjčovna Sabadell
Půjčovna Aut Sabadell

Sabadell je druhé největší město v provincii Barcelona s populací více než 200 000 (2009). Provincie patří do oblasti Katalánska, který se nachází v severovýchodním rohu Španělska, a to je asi 20 km od města na pobřeží Středozemního moře.Provinční hlavní město, Barcelona je. 25 km jihovýchodně od Sabadell, když je kolem 140 km na francouzské hranici na severu.

V 1800s, Sabadell byl jeden z nejvíce velkých měst ve Španělsku v roce produkce vlny, a jeden může ještě vidět některé ze starých textilek. Ostatní památkové objekty můžete navštívit kostel Sant Nicolau od 1000 a Casa Duran postaven v 1500s. Chcete-li se dozvědět více o historii této oblasti lze navštívit Museo de Historia Sabadell, zatímco Museo de Arte de Sabadell je věnována umění. Slavnosti a karnevaly koná každý rok.

Oficiální název je El Prat Airport Barcelona. To je druhé největší letiště ve Španělsku a se nachází cca. 40 km jihovýchodně od Sabadell.