Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rota

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rota zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rota miniguide

Autopůjčovna Rota
Půjčovna Aut Rota

Rota patří k provincii Cádiz v regionu Andalusie. Město se nachází v jihozápadní Španělsku a je umístěn na západní straně Cádizbukta, na opačné straně od hlavního města provincie Cádiz.Rota se nachází na špičce útočník, který vede Atlantiku, a to je asi 45 km od Cádizu, který se nachází na poloostrově.Z Rota je téměř 30 km na hranici mezi Španělskem a Portugalskem, a v roce 2005 počet obyvatel cca.27 000.

Je to atraktivní město, které se pyšní 16 km pláží, kde jsou dobré možnosti pro provozování vodních sportů jako windsurfing. Město bylo založeno Féničany několik století před naším letopočtem Kr a historického města si zachovává středověký pocit, s malými, křivolaké uličky. Tam je několik historických budov ve městě, včetně Castillo de Luna od 1700, že radnice a kostel církve La O, který byl postaven v 1500s.

Nejbližší letiště je letiště Jerez, který se nachází asi 40 km severně od Rota