Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Badajoz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Badajoz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Badajoz miniguide

Autopůjčovna Badajoz
Půjčovna Aut Badajoz

Badajoz je hlavním městem provincie Badajoz, který se nachází v jihozápadní části Španělska. Ve městě se nachází na řece Guadiana a pouze cca. 7 km od hranic sPortugalskem. Vzhledem k blízkosti udělal hodně obchodu mezi Španělskem a Portugalskem v této oblasti. Město bylo uvedeno v pramenech z doby římské, ale jak víme Badajoz dnes, byla založena kolem roku 875 Dnes počet obyvatel města o 140 000 (2007).

Více a více turistů navštívit oblast kolem Badajoz a zde můžete prožít přírody, kultury a historie. Alcazaba je arabské pevnosti, která je jedním z nejlépe dochovaných s několika věžemi a zeď, která obklopuje starý hrad. Ve starém městě lze také vidět historických památek, včetně Puerta de Palmas, což je dvě věže z roku 1500, který se tyčí nad starým městem je bývalé brány. Kromě toho je možné navštívit kostely, katedrály a muzea.

Badajoz Letiště se nachází téměř 15 km od města.