Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oviedo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oviedo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oviedo miniguide

Autopůjčovna Oviedo
Půjčovna Aut Oviedo

Oviedo je hlavní město provincie se stejným názvem a se nachází v severozápadní části Španělska. Město a provincie regionu Asturias patří, a to je asi 30 km od pobřeží Atlantiku na sever. Je to cca. 450 km do hlavního města Madridu v jihovýchodní, a jeho populace je odhadována na cca 225 000 (2009).Oviedo byla založena v roce ca. 760 a měl vysokou prestiž na 900 je.

Katedrála Oviedo je známo, na trhu země, která byla postavena v 1300s, a zde se nachází pohřebiště několik Asturian králů. Katedrála se nachází ve staré město s úzkými uličkami a historickými budovami. Staré Město, která se skládá z původního města, se téměř nezměnila v průběhu let. Několik kostelů, které se nacházejí i mimo město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Oviedo má mnoho muzeí nabídnout návštěvníkům, včetně archeologického muzea a Muzea Asturias muzeum výtvarných umění.

Asturias Letiště se nachází přibližně 50 km od Oviedo.