Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Leon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Leon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Leon miniguide

Autopůjčovna Leon
Půjčovna Aut Leon

León je hlavním městem provincie León a nachází v severozápadní části Španělska. Město Madrid je. 335 km jiho-východně od León, zatímco Portugalsko je severní hranice je asi 150 km jihozápadně od města.V roce 2007, populace León v něco málo přes 135 000 Město bylo založeno Římany, a v 1. století př. nl Kr. měl tábor římské legie zde, v níž byl vydán na jméno.

Dnes to je ještě možné vidět pozůstatky městských hradeb, které byly postaveny kolem roku 200 nl Kr. Mezi další historické památky může být viděn jako gotické kostely León katedrála s dvěma krásnými vyšperkovaný věž od 1100s. Románská bazilika San Isidoro je křtitelnice z roku 1000-století a dnes slouží jako muzeum, kde je na displeji, včetně textilu od středověku. Slavností slaví Velikonoce a hlavně na Velký pátek, a v létě koná Festival San Juan s býčí zápasy a ohňostroje.

Leon Letiště se nachází přibližně 6 km mimo centrum města.