Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Burgos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Burgos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Burgos miniguide

Autopůjčovna Burgos
Půjčovna Aut Burgos

Burgos se nachází v severním Španělsku a je hlavním městem provincie se stejným názvem.Město leží na náhorní plošině cca. 850 metrů nad mořem a nedaleko řeky Arlanzón. Je to asi 250 km do hlavního města Madridu, což je na jih od Burgos, něco málo přes 150 km až k severnímu pobřeží a cca. 260 km k francouzským hranicím na východě.V roce 2008 se počet obyvatel téměř 180 000

Burgos byl založen v roce 884 a město je známé svými kostely a kláštery. Jedním z nejznámějších je gotická katedrála z 1200s, které jsou uvedeny na seznamu UNESCO světového dědictví kláštera Monasterio de las Huelgas od 1100s. Krásné brána Arco de Santa María byl postaven v 1300s. Uspořádala několik festivalů v Burgosu v průběhu roku. V létě je to tradiční festival, včetně historických kostýmů a několika stran s býčí zápasy tanec a výstavy.

Burgos letiště je cca. 4 km mimo město a je také nazýván Villafría.