Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pamplona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pamplona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pamplona miniguide

Autopůjčovna Pamplona
Půjčovna Aut Pamplona

Pamplona je hlavním městem regionu Navarra, který se nachází na severu Španělska. Tam je asi 50 km na hranici s Francií na severu a ca. 400 km do země kapitálMadridu na jihu.Ve městě se nachází na řece Arga na úpatí pohoří Pyreneje. Pamplona byl údajně založen Pompey názvem Pompaelo kolem roku 75 př.nl Kr. Dnes obyvatel téměř 200 000 (2008).

Pamplona je nejlépe známý pro hostování na festivalu Fiesta de San Fermin v létě. Zde je slavné býčí běh ulicemi a býčí zápasy. V této souvislosti Plaza de Toros, kde býčí zápasy konat, populární. Také je Plaza de Castillo hojně navštěvované, protože se zde konaly býčí zápasy až do roku 1893. Mezi další slavnosti konat náboženské oslavy, jako jsou Velikonoce a Vánoce. Gotická katedrála byla postavena v letech 1397 a 1530 a je považován za jeden z nejvýznamnějších církevních staveb.

Pamplona Airport se nachází asi 5 km od centra města a nabízejí lety na domácím trhu.