Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alanya

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alanya zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alanya miniguide

Autopůjčovna Alanya
Půjčovna Aut Alanya

Alanya se nachází na pobřeží Středozemního moře v západní části Turecka. Město patří k provincii Antalya a nachází se asi 130 km východně od města Antalya.Alanya je jižní polohu na poloostrově s Taurustfjellene na trůn v pozadí. Město má velmi strategickou polohu a protože toto bylo předmětem Alanya jako království ptolemaiovské od 305 př.nl Liber na 30 e. Kr. V roce 2009 populace byla cca. 240 000.

Alanya je oblíbené prázdninové letovisko s plážemi jako Kleopatra a Keykubat. Podél přístavu funkce lodi připraven vyjet na turné, stejně jako barů a restaurací. Z tvrze ze 1300s je možné pokračovat do jeskyní a jeskyně, a v rámci Alanya hrad, který byl postaven v roce 1226, je starobylá byzantský kostel a mešita. Červená věž je slavný orientační bod ve městě a je těsně pod hradem Alanya. Věž je vysoká 33 metrů a domy etnografické muzeum.

Gazipasa-Alanya letiště je cca. 30 km mimo centrum města.