Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Urgup

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Urgup zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Urgup miniguide

Autopůjčovna Urgup
Půjčovna Aut Urgup

Urgup nachází uprostřed Turecka a je součástí historické oblasti Cappadocia, který se nachází v provincii Nevsehir.Město se nachází v oblasti, kde první osady v provincii byl, a v poslední době je počet lidí, kteří měří o 40 000 (2000). Je to asi 300 km do hlavního města Ankary na severu a 300 km od pobřeží Středozemního moře na jihu.

Nejvýraznější a slavné památky Urgup, budovy jsou vytesané z kamene. Pro asi před 2000 lety, nyní vyhaslé sopky Erciyes vybuchla, které vedly k velkému množství porézních lávových kamenů, a dnes se můžete jít do hotelů nebo nájemní domy, které jsou vyřezány do jeskyní a skalních útvarů. Některé z nich byly převedeny do tyče. V centru najdete turecké lázně a možnost luftballongtur v této oblasti.

Nejbližší letiště je letiště Nevsehir Kapadokya, která je cca. 20 km západně od Urgup.