Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Izmir Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Izmir Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Izmir Letiště miniguide

Autopůjčovna Izmir Letiště
Půjčovna Aut Izmir Letiště

Izmir Adnan Menderes Mezinárodní letiště (ADB) se nachází 18 km jihozápadně od Izmir, a je pojmenoval podle bývalý turecký premiér Adnan Menderes.Existují autobusy mezi Izmir a letištěm, a to je také možné vzít vlaky, ale služby nejsou časté.Existují 9 různých autopůjčoven na letišti, to jsou DAB, Duray, Ano, Zafer, Isil, Hertz, Avis, Sixt a Europcar. 6.201.794 cestujících navštívil Izmir letiště v roce 2009, zhruba čtvrtina z nich použít na mezinárodní destinace. Letiště je ředitelství pro dvě letecké společnosti, to je Izair a SunExpress. Mřížky různých městech v Evropě jsou dobré od Izmir.   Existuje spousta obchodů na letišti, a také mnoho prodejen potravin a nápojů, jedné z kaváren plné 90 typů forksjellige dort. Ostatní vybavení patří kadeřnictví, bankomat, pošta, zasedací místnosti a business lounge s bezdrátovým připojením k internetu. Neexistuje žádný hotel na letišti.