Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Izmir

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Izmir zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Izmir miniguide

Autopůjčovna Izmir
Půjčovna Aut Izmir

Izmir se nachází v západním Turecku a nachází se v čele Izmirbukta vedoucí z Egejského moře.Město je hlavním městem provincie Izmir je třetím největším městem v zemi s počtem obyvatel cca. 3200000 (2008). Izmir má největší exportní port a druhým největším dovozním přístav v Turecku. Město bylo založeno v roce ca. B. 1100 Kr a byl nazýván Smyrna do roku 1929.

Konak je známé oblasti Izmir, a kolem náměstí je několik zajímavostí a památek. Stará věž s hodinami Izmir Clock Tower byl postaven v roce 1901 a je jasným mezníkem v Konak Square. Kolem jedné Konak náměstí můžete navštívit několik muzeí jako Muzeum archeologie a Muzeum etnografie. Na vrcholu stojí Kadifekale starého hradu, který byl nazýván Pago během římských časů, Agora je venkovní muzeum s pozůstatky římského osídlení. Každý rok se na festivalu, včetně jazzového festivalu a korfilmfestival.

Izmir Adnan Menderes mezinárodní letiště je asi. 18 km od města.