Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kayseri

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kayseri zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kayseri miniguide

Autopůjčovna Kayseri
Půjčovna Aut Kayseri

Kayseri má centrální polohu v Turecku a je hlavním městem provincie Kayseri.Je to něco málo přes 300 km do hlavního města Ankary, která se nachází na severozápadě a téměř 300 km od pobřeží Středozemního moře na jihu.Kayseri se nachází na úpatí vyhaslé sopky Erciyes, av roce 2007 populace byla odhadována být téměř 600 000 Na místě, kde má město bylo osídleno již od roku 3000 př. nl Kr.

Protože jeho dlouhé historie, tam je mnoho starých budov vidět v Kayseri, včetně tvrze ze 500-číslo, které lze nalézt přímo v centru. Město se pyšní několika mešit z 1200s, která Hunat Hatun mešity a Haci Kilic mešita. V Kayseri, jako většina jiných míst v Turecku, bazary, nebo souks a nejslavnější je Bede Sten a Vezir Hani oba sídlí v historických budovách. Erciyes je ideální pro zimní sporty a je populární lyžařské středisko.

Erkilet mezinárodního letiště je cca. 5 km severně od města.