Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Adana

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Adana zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Adana miniguide

Autopůjčovna Adana
Půjčovna Aut Adana

Adana je centrálně umístěný v jižní části Turecka. Město leží na řece Seyhan, asi 30 km od pobřeží a ve Středozemním moři. Adana je hlavním městem provincie Adana je páté největší město v Turecku, s populací asi 1 500 000 (2009). Adana byl pravděpodobně založen v asi Hittites. B. 1400 Kr. a byla upravena Římany v roce 66 př. nl Kr.

Jediná stavba, která zůstává z Římské říše, kamenný most Taskopru jako jeden očekává, postavený v 300-století ADKr. Clock Tower Büyük Saat Kulesi z roku 1882, s jeho 32 m nejvyšší zvonice v Turecku, Sabanci Merkez Camii mešitou, která byla otevřena v roce 1998, je jedním z největších na Blízkém východě. Existuje několik svěží parky v Adana, včetně botanická zahrada İnönü botanické zahrady. Adana nabízí také muzea Misis mozaiky muzea a festivaly, které Altin Koza Mezinárodní filmový festival.

Tam je asi 3, 5 km na letiště Adana Sakirpasa.